Álláslehetőség a Csányi Pincészetnél.

A Csányi Pincészet ZRt. SZŐLÉSZETI TELEPVEZETŐ HELYETTES pozícióba keres új kollégát.
Munkakör célja

Az irányítása alá tartozó területeken a meghatározott technológia szerint a termelési feladatokat elvégeztetni és ellenőrizni. Javaslatot készít az általa irányított táblák technológiájára, hozamaira és várható költségszintjére. Önálló felelősséggel gondoskodik a termelés, telepítés, kivágás végrehajtásáról a jóváhagyott terv keretei között. Gondoskodik a szőlőterületek kultúrállapotáról. Szőlészeti géppark igazgatása, karbantartása, hozzá tartozó adminisztrációk elvégzése.

Pályázati feltételek

  •  Felsőfokú szakirányú végzettség,
  •  minimum 3 év szakmai tapasztalat
  •  MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete,
  •  B kategóriás jogosítvány,

Elvárt kompetenciák

  •  Precizitás, önálló munkavégzésre való képesség;
  •  Kiváló problémamegoldó képesség;
  •  Jó kommunikációs készség, kezdeményezőkészség;
  •  Rugalmas, együttműködő személyiség;
  •  Kitartás, jó munkabírás;

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a roland.nagy@csanyipinceszet.bonafarm.hu e-mail címen lehet.

A Villányi Vörösborfesztiválig

van még hátra