Villány Város Önkormányzata városüzemeltetési csoportvezetői munkakör betöltésére pályázatot hirdet

1./ Felhívás városüzemeltetési csoportvezetői munkakör betöltésére (határozatlan időre).

Villány Város Önkormányzata a fenti munkakör betöltésére pályázatot hirdet az alábbiak szerint.

Főbb feladatok:

-          beruházások előkészítésében történő közreműködés,

-          közműszolgáltatókkal történő egyeztetés, hibajelzés megküldése,

-          városüzemeltetéssel kapcsolatos feladatok ellátása, a városüzemeltetési csoport munkájának koordinálása,

-          közfoglalkoztatotti program megtervezése, a közfoglalkoztatottak irányítása,

-          az intézményeknél felmerülő, kivitelezőt nem igénylő kisebb javítási, szerelési munkák elvégzésének koordinálása,

-          anyag-, készletbeszerzés,

-          a városi rendezvények lebonyolításához szükséges műszaki előkészületekben történő aktív részvétel, koordinálás,

-          katasztrófavédelmi felelősi feladatok végzése,

-          munkavédelmi, tűzvédelmi oktatás tartása.

Elvárások:

- Középfokú műszaki szakirányú végzettség

- Minimum 3 év szakmai és vezetői tapasztalat

- Magabiztos fellépés és határozott kommunikáció

- Precíz, pontos munkavégzés

- Kiváló irányító és szervezőkészség

- Önállóság, valamint csapatban történő munkavégzés egyaránt

- B kategóriás jogosítvány

Előny:

- Felsőfokú műszaki szakirányú végzettség

- Minimum 5 éves szakmai és vezetői tapasztalat

A pályázat benyújtásának határideje: 2020. január 31.

A pályázat részeként benyújtandó iratok:

szakmai önéletrajz,

végzettséget igazoló okiratok másolata,

jogosítvány másolata,

a pályázó nyilatkozata, hogy a személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul.

A pályázat benyújtható postai úton, vagy személyesen a Villányi Közös Önkormányzati Hivatalban a 7773 Villány, Fő tér 1. címen, vagy e-mailen a következő címen: varoshaza@villany.hu

A pályázattal kapcsolatban érdeklődni lehet telefonon: dr. Nagy-Hegedüs Brigitta 30/180-3684, vagy e-mailen a varoshaza@villany.hu címen.

Versenyképes bérezés

- Mobiltelefon

- Támogató, barátságos, jó hangulatú csapat

- Kapcsolati tőke építésének lehetősége

A Villányi Vörösborfesztiválig

van még hátra